Tarczyńska 20, 02-023 Warszawa

Umów się na konsultacje:  22 883 08 88   533 640 887

LECZENIE ORTODONTYCZNE

APARAT STAŁY VS. PRZEZROCZYSTE NAKŁADKI

Zapisz się na konsultację do naszej ortodontki Dr Ireny Sionek – licencjonowanego specjalisty Ortheo i American Orthodontics, poznaj obie formy leczenia i sam zdecyduj.

Ważnym elementem leczenia ortodontycznego w Stomatologia Wlazłowicz jest możliwość również zdalnej kontroli oraz śledzenie postępów leczenia. Wraz z Pacjentem lekarz monitoruje stan uzębienia nie tylko na wizytach w gabinecie, ale również za pomocą aplikacji. Takie rozwiązania gwarantują analizę efektów i szybką reakcję na ewentualne problemy podczas całego procesu leczenia.

Stomatologia Wlazłowicz Ochota skupia się na zapewnieniu najlepszej opieki ortodontycznej dla pacjentów w każdym wieku. Zapewniamy Tobie leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie, indywidualne podejście. Wszystko po to, aby uzyskać idealny uśmiech, o którym zawsze marzyłeś.

Zadbamy o to, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji oraz budżetu.

Poznaj naszego specjalistę

lek. dent. Irena Sionek

“Moją pasją jest tworzenie pięknych uśmiechów oraz poprawa funkcjonalności zgryzu.
W mojej praktyce wykorzystuję najnowocześniejsze technologie – takie jak alignery, miniimplanty i cyfrowe wizualizacje zgryzu. Dzięki nim mogę oferować moim pacjentom skuteczne i komfortowe leczenie ortodontyczne.

Dużo pracuję na fotografiach zgryzu i twarzy, które wykonuję kilkakrotnie w trakcie leczenia. Dzięki nim, mogę precyzyjnie planować i monitorować postępy, zapewniając optymalne efekty, dostosowane do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Nie tylko ustawienie zębów, ale także harmonia i estetyka całej twarzy są dla mnie niezwykle istotne.

Kluczowy jest dla mnie ciągły rozwój w mojej dziedzinie, dlatego regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w stomatologii i ortodoncji.
Najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta, dlatego zawsze podejmuję decyzje mające na uwadze przede wszystkim jego zdrowie, potrzeby i oczekiwania. Stosuję metody leczenia oparte o aktualną wiedzę medyczną popartą badaniami.”


Opinie naszych pacjentów

lek. dent. Irena Sionek

Irena Sionek - ZnanyLekarz.pl