Tarczyńska 20, 02-023 Warszawa

Umów się na konsultacje:  22 883 08 88   533 640 887

O nas

Od początku naszej działalności dbamy o to, by klinika Stomatologia Wlazłowicz była marką kojarzącą się z najwyższym standardem usług. Jesteśmy wielopokoleniową rodziną lekarską, która na pierwszym miejscu stawia szacunek do pacjenta oraz zawodu lekarza – gabinet stomatologiczny to dla nas coś więcej niż praktyka lekarska. Nasza misja to dbanie o zdrowy, piękny i biały uśmiech pacjentów, a w trakcie wizyty dokładamy wszelkich starań, by dawać Państwu jak najwięcej powodów do uśmiechu, zminimalizować strach oraz stres, które często towarzyszą podczas wizyt lekarskich. 

Dlatego oprócz rzetelności i profesjonalizmu gwarantujemy przyjemną atmosferę, komfort i dbałość o Państwa samopoczucie na każdym etapie leczenia. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego doceniamy znaczenie rozmowy – zawsze słuchamy naszych pacjentów oraz informujemy o wszystkich wykonywanych i planowanych działaniach.

Gabinet stomatologiczny prowadzimy od lat – nasza pierwsza placówka powstała w 1986 roku w Konstancinie-Jeziornie. Dzięki naszym staraniom oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas pacjenci, nasz gabinet stomatologiczny rozwinął się do tego stopnia, że bardzo szybko przenieśliśmy go centrum Warszawy, na ulicę Marszałkowską. Z czasem otworzyliśmy większą, komfortową i wielostanowiskową praktykę w nowej lokalizacji przy ulicy Tarczyńskiej 20 na warszawskiej Ochocie.

Jako specjaliści wywodzący się z wielopokoleniowej rodziny lekarskiej, której dobro pacjentów zawsze leżało na sercu, doskonale się uzupełniamy i wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i najwyższa jakość świadczonych usług.

Nasz gabinet stomatologiczny to spełnienie naszych marzeń, efekt ciężkiej pracy połączonej z ogromną pasją do wykonywanego zawodu. W pracy łączymy wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, ogromną empatię, najwyższy standard usług oraz nowoczesny sprzęt. Specjalizujemy się między innymi w protetyce, stomatologii estetycznej oraz implantologii. W naszym gabinecie stworzyliśmy własne laboratorium protetyczne, dzięki czemu mamy pod kontrolą każdy etap prac. Dlatego możemy Państwu zagwarantować indywidualny dobór kształtu i koloru prac protetycznych, precyzję oraz szybki termin, co nie byłoby możliwe w przypadku współpracy z podwykonawcami. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają!
Beata i Dariusz Wlazłowicz