Tarczyńska 20, 02-023 Warszawa

Umów się na konsultacje:  22 883 08 88   533 640 887

DIAGNOSTYKA

Nowoczesna Stomatologia Wlazłowicz Ochota oprócz gruntownej, stale aktualizowanej, multidyscyplinarnej wiedzy wymaga również zaawansowanych technik diagnostycznych. W naszej klinice przegląd zębów wykonywany jest dzięki najnowszym urządzeniom.

Dlatego nasi lekarze korzystają z:

  • tomografii komputerowej CBTC
  • cyfrowej radiografii (zdjęcia RTG oraz pantomograficzne)
  • pantomogram
  • mikroskopów stomatologicznych KAPS i ZEISS
  • lup zabiegowych
  • cyfrowych kamer wewnątrzustnych
  • mikromotorów zespolonych z endometrem (do oceny położenia narzędzia, w czasie rzeczywistym, podczas leczenia kanałowego)

Stomatologia Wlazłowicz Ochota

Tomografia CBTC Przegląd zębów Ochota

Poznaj naszego specjalistę

lek. dent. Adrianna Woźniak

Jestem doświadczonym stomatologiem, a moją pasją jest periodontologia i chirurgia. Kocham moją pracę i zawsze staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić pacjentom najlepszą opiekę stomatologiczną. Uważam, że praca z pacjentami jest nie tylko moim obowiązkiem, ale także przyjemnością, ponieważ cenię sobie interakcje z ludźmi i zawsze staram się nawiązać z nimi pozytywną relację.

Jako stomatolog, nieustannie dążę do doskonalenia moich umiejętności i wiedzy, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki stomatologicznej. Uważam, że stałe kształcenie się jest niezbędne w tej branży, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Uwielbiam pracę z pacjentami i zawsze staram się zrozumieć ich potrzeby oraz obawy, aby zapewnić im najlepsze rozwiązania. Wierzę, że odpowiednio dobrana opieka stomatologiczna jest kluczowa dla utrzymania zdrowia jamy ustnej i ogólnego zdrowia organizmu.

Jestem zawsze gotowa do wysłuchania pacjentów i pomocy im w rozwiązaniu ich problemów związanych z jamą ustną. Dlatego też, jestem zawsze dostępna dla moich pacjentów i chętnie udzielam im porad oraz odpowiedzi na wszystkie ich pytania.


Poznaj naszego specjalistę

lek. stom. Aleksander Ciesielski

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przyjmuję pajcnetów dorosłych , staram się sprostać indywidualnym potrzebom każdego pacjenta.

Jestem nastawiony na skuteczne i satysfakcjonujące leczenie. Staram się, aby wizyty odbywały się w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Moje zainteresowania wykraczają poza ramy stomatologii – kształcę się w zagadnieniach sztucznej inteligencji oraz współtworzę aplikację do zarządzania gabinetami stomatologicznymi.

Przyjmuję pacjentów w języku polskim oraz angielskim.


Opinie naszych pacjentów

lek. dent. Adrianna Woźniak

Adrianna Woźniak - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Aleksander Ciesielski

Aleksander Ciesielski - ZnanyLekarz.pl